MOC WRAŻEŃ - JAZDA SAMOCHODEM

MOC WRAŻEŃ - JAZDA SAMOCHODEM

149,00 zł brutto

Nowy produkt

BMW M Power

jako kierowca

Więcej szczegółów

Usiądź za kierownicą i poczuj się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Po zapoznaniu się z pojazdem pokonasz 1 pełne okrążenie po pętli toru.

Mogą Państwo również wybrać tory w Słomczynie, Słabomierzu, Warszawa Modlin i Łódź.

Wydajność, moc i duch sportu to największe atrybuty BMW. Stworzyły one podstawy do powstania typowo sportowej wersji tego samochodu. Przejażdżka BMW to doskonała okazja do udoskonalenia swoich umiejętności kierowania na profesjonalnym torze wyścigowym. Poznaj emocje panujące na torze i sportowy charakter BMW M POWER.

***Posiadamy jeszcze większe ilości okrążeń. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Aby zrealizować jazdę za kierownicą wymagane jest posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B. Przejazdy osób niepełnoletnich, które mają ukończone 14 lat są realizowane na fotelu pasażera za zgodą opiekuna podpisywaną na torze.

Przejazdy realizowane są wyłącznie sezonie, w terminach podanych na stronie www.devil-cars.pl/kalendarz-imprez Wymagana jest rezerwacja terminu realizacji usługi poprzez przesyłanie danych kontaktowych uczestnika oraz skanu kuponu na adres [email protected]
Rezerwacji należy dokonać co najmniej 30 dni przed eventem. Zmiana bądź odwołanie rezerwacji jest możliwe na 7 dni przed wybraną datą.

30 innych produktów w tej samej kategorii: